Idealne rozwiązanie do wsparcia codziennej pracy agencji rekrutacyjnych?

Codzienna praca agencji rekrutacyjnych oparta jest na ciągłej komunikacji z klientami oraz kandydatami.

 

Jeszcze 10 lat temu większość konsultantów agencyjnych wykorzystywała arkusze excel, foldery na dysku oraz e-mail jako główne narzędzia do pracy. Obsługa kilkunastu projektów, kontakt z setkami kandydatów oraz częste raportowanie swoich działań przełożonym może wywoływać stres oraz poczucie chaosu w codziennej pracy. Wiadomo, że jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze o wszystkim pamiętamy. Odpowiedzią są nowe technologie i narzędzia, które pomagają lepiej organizować pracę, budować trwalsze relacje z kandydatami oraz tym samym osiągać lepsze wyniki. 

W dzisiejszych czasach niezbędne jest korzystanie w pracy z narzędzi technologicznych – pomagają w zwiększeniu zasięgu dodawanych ogłoszeń rekrutacyjnych oraz w wydajność procesu wyboru odpowiedniego kandydata.

Systemy ATS (Applicant Tracking System) oraz CRM (Client Relationship Manager) stały się niemal niezbędnym elementem każdego procesu wewnątrz agencji rekrutacyjnych.

Dwa oddzielne systemy (do rekrutacji oraz sprzedaży) wciąż mogą spowodować dużo problemów. Dostosowanie się do dwóch różnych interfejsów, inne sposoby korzystania oraz brak integracji pomiędzy systemami to podwójne zarządzanie danymi. Wydłużony czas spędzony na czynnościach administracyjnych negatywnie wpływa na efektywność całego zespołu. W jaki sposób można to usprawnić? 

Odpowiedzią na pytanie jest system AppManager, który łączy wszystkie najważniejsze funkcjonalności ATS i CRM. W pełni konfigurowalny system dostosowuje się do nawet najbardziej unikatowego procesu sprzedaży oraz obsługi projektów rekrutacyjnych dla danych klientów. Dedykowane moduły dla agencji, takie jak generator blind CV czy spersonalizowany dostęp dla klientów umożliwi transparentną i owocną współpracę.

Przypisuj zadania rekrutacyjne i sprzedażowe swoim pracownikom w jednym miejscu i miej kontrolę nad pracą swojej agencji. Połącz projekty z klientami, twórz jednolitą bazę kandydatów oraz zawszę prezentuj najwyższą jakość. W kilka sekund generuj wartościowe raporty i wynagradzaj najlepszych pracowników!

Dlaczego warto wdrożyć system AppManager w agencji rekrutacyjnej:

  1. Zarządzanie wszystkimi procesami w jednym miejscu;
  2. Automatyczne zbieranie najważniejszych danych kandydatów;
  3. Ogłoszenia rekrutacyjne na dedykowanej stronie karier i w mediach rekrutacyjnych;
  4. Transparentna współpraca z klientami;
  5. Dedykowane moduły agencyjne;
  6. Badanie efektywności działań i członków zespołu.

 

Wypróbuj AppManager już teraz!