Idealne rozwiązanie do wsparcia codziennej pracy agencji rekrutacyjnych? 

Na co dzień praca agencji rekrutacyjnych oparta jest na stałej komunikacji z klientami oraz kandydatami.

 

Jeszcze 10 lat temu większość konsultantów agencyjnych wykorzystywała arkusze excel, foldery na dysku oraz e-mail jako główne narzędzia pracy. Dziś ich sytuacja się poprawia, jednak ciągle w wielu miejscach jest daleka od ideału.

Jednoczesna obsługa kilkunastu projektów rekrutacyjnych, kontakt z setkami kandydatów, a do tego jeszcze częste raportowanie działań przełożonym, może wywoływać duży stres oraz poczucie frustracji w codziennej pracy. Przecież jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze o wszystkim pamiętamy, a nasze nerwy nie są ze stali.

Odpowiedzią na te wyzwania są nowe technologie i narzędzia, które pomagają lepiej się zorganizować, budować trwalsze relacje z kandydatami i tym samym osiągać lepsze wyniki. 

W dzisiejszych czasach niezbędne jest korzystanie w rekrutacji z narzędzi technologicznych – pomagają w zwiększeniu zasięgu dodawanych ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przyspieszają proces pozyskania odpowiedniego kandydata.

Praca na systemach ATS (Applicant Tracking System) oraz CRM (Client Relationship Manager) stała się niezbędnym elementem każdego procesu rekrutacyjnego w agencji.

Dwa oddzielne systemy (do rekrutacji oraz sprzedaży) mogą sprawiać sporo problemów. Przełączanie się pomiędzy różnymi interfejsami, odmienne sposoby korzystania oraz brak integracji pomiędzy nimi wiążą się z podwójnym zarządzaniem danymi.  Czas tracony na czynnościach administracyjnych bardzo negatywnie wpływa na efektywność zespołu oraz jego morale.

W jaki sposób można temu zaradzić? 

Odpowiedzią jest system ATS AppManager, który łączy wszystkie kluczowe funkcjonalności ATS i CRM. Ten w pełni konfigurowalny system można dostosować nawet do najbardziej unikatowego procesu sprzedaży oraz obsługi projektów rekrutacyjnych dla danych klientów. Dedykowane moduły dla agencji, takie jak generator blind CV czy spersonalizowany dostęp dla klientów, umożliwi Ci transparentną i owocną współpracę.

Przypisuj zadania rekrutacyjne i sprzedażowe swoim pracownikom w jednym miejscu i miej kontrolę nad pracą swojej agencji. Łącz projekty z klientami, twórz jednolitą bazę kandydatów oraz dostarczaj zawsze najwyższą jakość usług. W kilka sekund generuj potrzebne raporty i wynagradzaj najlepszych pracowników.

Dlaczego warto wdrożyć system AppManager w agencji rekrutacyjnej?

Ponieważ pozwala on na:

  1. Zarządzanie wszystkimi procesami w jednym miejscu,
  2. Automatyczne zbieranie najważniejszych danych kandydatów,
  3. Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych na dedykowanej stronie karier i w mediach rekrutacyjnych,
  4. Transparentną współpracę z klientami,
  5. Korzystanie z dedykowanych modułów agencyjnych,
  6. Badanie efektywności wszystkich działań oraz poszczególnych członków zespołu.

 

Wypróbuj system AppManager już dziś!